loading

هشدار!

به منظور طراحی پرسشنامه شما می بایست ایمیل و شماره تلفن همراه خود را دربخش ناحیه کاربری فعال نمایید.

توافقنامه کاربری

توافقنامه کاربری و حریم شخصی کاربران سامانه نظرسنجی ساز

کاربر گرامی قبل از عضویت در سامانه نظرسنجی ساز و استفاده از خدمات آن باید قوانین موجود در این موافقتنامه را مطالعه و قبول نمائید.

-مدیریت سامانه نظرسنجی ساز در ایران است و این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از سامانه نظرسنجی ساز در وب سایت های که دارای محتوای غیر قانونی ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز و همچنین توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم باشد غیرمجاز است.

-سامانه نظرسنجی ساز به منظور استفاده و ایجاد نظرسنجی در موضوعات فرهنگی و هنری، گردشگری، کار و تجارت، جامعه و اقتصاد، کالای دیجیتال، زیبایی و سلامت، علمی و آموزشی، تغذیه و آشپزی، خانه و آشپزخانه و حمل و نقل پیش بینی و ایجاد شده است. لذا در صورت ایجاد نظرسنجی با موضوعات غیر از گروهای فوق الذکر حسب موضوع، نیاز به اخذ مجوز از مراجع صلاح می باشد.

-مسئولیت محتوای تولید شده در قالب پرسشنامه بر عهده کاربر آن می باشد. در صورت مقایرت با قوانین حاکم جمهوری اسلامی ایران به مراج ذی صلاح ارجاع داده خواهد شد.

- در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ، سامانه نظرسنجی ساز اکانت را شناسایی و کاربر را مسدود و در صورت ایجاد خسارت مالی کاربر موظف به پرداخت آن می باشد.

- اگر هرگونه خسارت ، جریمه ، مجازات و یا مسئولیت های دیگر ناشی از نقض این توافقنامه متحمل کاربر شود بازپرداخت و جبران آن تماما بر عهده خودکاربر بوده و سامانه نظرسنجی ساز هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نمی شود، علاوه بر این اگر این نقض موجب وارد شدن خسارت به سامانه نظرسنجی ساز شود ، کاربر خاطی موظف به جبران خسارت وارده طبق براورد هایی که در سامانه نظرسنجی ساز انجام می گیرد است.

- استفاده بیش ازیک نام کاربری برای یک شخص در سامانه نظرسنجی ساز ممنوع می باشد ودر صورت مشاهده این تخلف همه شناسه های آن کاربر مسدود می شوند.

-کاربر حق واگذاری شناسه خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد و در صورت چنین اقدامی همه مسئولیت ها وعواقب آن برعهده فرد و یا شرکت ثبت شده است.

- کاربر می بایست تمام درخواست های خود را از طریق ارسال تیکت برای بخش مربوطه مطرح نماید ، همچنین مواردی که نیازمند بررسی و پیگیری می باشند الزاما از طریق بخش تیکتینگ پیگیری شوند در غیر این صورت درخواست از طریق : ایمیل ، تلفن ، فکس ترتیب اثر داده نخواهد شد.

- سامانه نظرسنجی ساز متعهد می شود طبق سیاست امنیت اطلاعات ، اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ و نگهداری کند و برای دیگر اشخاص فاش نکند ، به استثناء مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار می باشد.

-کاربر خود موظف به حفظ کلمه عبور و آدرس پست الکترونیک خود می باشد و از در اختیار قرار دادن آنها به دیگر اشخاص جداً خودداری نماید ، در غیر این صورت تمام مسئولیت های هر گونه سوء استفاده های احتمالی بر عهده کاربر می باشد.

*) این توافقنامه ممکن است به دلیل های متعددی مانند اضافه کردن یک قابلیت جدید به سامانه و یا اعمال نظرات کاربران دچار تغییراتی شود و شرایط نسخه اصلاح شده از همان زمان قرارگیری قابل اجرا است، و فرض بر این اساس است که شما شرایط جدید سیاست سامانه نظرسنجی ساز را قبول کرده اید. در صورت موافق نبودن با تغییرات اعمال شده در سیاست می توانید حساب کاربری خود را ببندید. کاربر گرامی خواهشمندیم در صورت موافقت با قوانین فوق و قبول این قوانین به عضویت در سایت اقدام کنید.