loading

هشدار!

به منظور طراحی پرسشنامه شما می بایست ایمیل و شماره تلفن همراه خود را دربخش ناحیه کاربری فعال نمایید.

پرسش های متداول

جواب: با توجه به سیاست امانت داری سایت، این اطلاعات محرمانه می باشد. در صورت نیاز می توان در بخش تنظیمات پرسشنامه، گزینه فقط اعضا را انتخاب کنید. اعضای شما قبل از مشاهده پرسشنامه ، حتما باید عضو بشوند و کد سازمانی شما را بخش فعال سازی ناحیه کاربری خود وارد نمایند. اگر این کار انجام نشود قادر به مشاهده پرسشنامه نخواهند بود.

جواب: پس ازطراحی پرسشنامه می توانید لینک پرسشنامه را از داشبرد کپی نمایید و در سایت خود قرار دهید.

جواب:  بخش طراحی پرسشنامه با امکاناتی که پیش بینی شده، می توانید پرسشنامه خود را وارد آن کنید. Copy  و paste. در قسمت پرسشنامه قالب سایت هم در ارتباط با اردو پرسشنامه های استاندارد طراحی شده که از نیز میتوانید استفاده کنید.

جواب: ابتدا عضو شود. با استفاده از قالب های آماده سایت نظرسنجی طراحی کنید. پس از اتمام طراحی نظرسنجی می توان از بخش “خدمات جمع آوری اطلاعات” این بخش را به ما بسپارید. مجموعه ما در سراسر کشور به تفکیک استان های اعضایی دارد که در بحث انجام نظرسنجی از محصول جدید یاری رسان ما هستند.

جواب: بلی . بعد از عضویت در سایت، سپس پرسشنامه طراحی کنید و یا از قالب های آماده پرسشنامه استفاده کنید. سپس از طریق ایمیل و یا sms  در اختیار سایر دوستان و جامعه آماری پایانامه خودتون قرار بدید. در آخر هم می تونید از تحلیل آماری سامانه استفاده کنید و هم می تونید فایل اکسل اطلاعات خام رو دریافت کنید.

جواب: پس از عضویت، می بایست تلفن همراه و ایمیل خود رافعالسازی نمایید. پس از آن با زدن کلید ساخت نظرسنجی بالای صفحه امکان ساخت نظرسنجی خواهید داشت.

جواب: با عضویت در طرح پایه شما قادر به استفاده از تعدادی از پرسشنامه ها به صورت رایگان می باشد ولی برای استفاده از تمامی پرسشنامه ها می بایست طرح خود را ارتقاء دهید.

price

امکان دانلود برای پرسشنامه وجود ندارد چرا که تمامی امکانات ویرایش در سامانه نظرسنجی ساز طراحی شده است.

جواب: پس طراحی پرسشنامه، در قسمت تنظیمات پرسشنامه، در بخش محرمانه می توانید رمز برای پرسشنامه ثبت کنید. تنها دارندگان رمز می توانند پرسشنامه را مشاهده و تکمیل نمایند.

*) درصورتی که سوالات مطرح شده پاسخگوی مشکل شما نبود می توانید پرسش جدید را ازطریق لینک زیر مطرح نمایید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.

پرسش جدید